Nápověda - úvod » Hlavní stránka » Nastavení domovské stránky

Nastavení domovské stránky

Nastavení pro Firefox

Nastavení domovské stránky v prohlížeči Firefox proveďte následujícím způsobem. Přejděte na úvodní stránku celkově.cz. Ve vrchní liště zvolte možnost Nástroje, z menu pak Možnosti a z vrchní nabídky přejděte na položku Obecné. Jste-li nyní na stránce, kterou chcete nastavit jako domovskou, použijte tlačítko Použít aktuální stránku. Případně lze do řádku vepsat adresu stránky ručně ve formátu http://www.celkove.cz/
Na závěr vše potvrďte tlačítkem OK.

Nastavení pro Operu

Pro prohlížeč Opera zvolte ve vrchní liště prohlížeče Nástroje dále pak Nastavení a v položce Obecné údaje je potřeba napsat do řádku s názvem domovská stránka http://www.celkove.cz a poté potvrdit volbu tlačítkem OK. Pokud použijete tlačítko Použít stávající, akce se provede automaticky a pak již stačí jen vše potvrdit tlačítkem OK.

Nastavení pro Internet Explorer

V Internet Exploreru použijte opět volbu Nástroje a v menu pak Možnosti internetu. V položce Obecné stiskněte možnost Použít aktuální v případě že aktuální stránka zobrazená v prohlížeči je ta, kterou chcete mít jako domovskou stránku. Případně ručně napište do řádku Domovská stránka http://www.celkove.cz/ a vše potvrďte tlačítkem OK. Chcete-li v Internet Exploreru 8 nastavit více domovských stránek, vepište do pole Domovská stránka více adres pod sebe. Po stisknutí tlačítka Domů se načtou všechny stránky nastavené jako domovské.


Copyright © 2010 - 2011 Celkově - Kontakt